تور دشت مغان

تور ترکیبی مشکین شهر و مغان

2,700,000 تومان

خدمات

 • 3 شب و 4 روز اقامت در هتل و اقامتگاه محلی با صبحانه
 • وسیله نقلیه توریستی
 • گشت شهری و طبیعت گردی
 • راهنمای توریستی و محلی
 • بیمه مسافرتی
 • ورودیه آبگرم
تور دشت مغان

تور مغان همراه با پاراگلایدر

2,700,000 تومان

خدمات

 • 3 شب و 4 روز اقامت در هتل و اقامتگاه محلی با صبحانه
 • وسیله نقلیه توریستی
 • گشت شهری و طبیعت گردی
 • راهنمای توریستی و محلی
 • بیمه مسافرتی
 • پرواز با پاراگلایدر
تور چهار شب و پنج روز (4 شب و 5 روز اقامت در هتل)

روز اول: ورود مسافر به فرودگاه بین المللی حیدر علی اف باکو و انجام استقبال فرودگاهی و خوش آمد گویی توسط راهنمای تور (لیدر) اولدوز و سپس ترانسفر به هتل و ورود به هتل در ساعت مشخص شده - طبق استاندارد بین المللی ورود به هتل ساعت 14 در صورت درخواست ورود قبل از موعد، هزینه نیم شارژ (به دو صورت یکی در موقع عقد قرارداد و دیگری در زمان ورود به هتل) دریافت میگردد و بعد از ورود به هتل و تحویل اتاق وقت آزاد برای استراحت و رفع خستگی و انجام کارهای شخصی مسافر و عصر وقت آزاد جهت گشت در مرکز شهر و شب برنامه موسیقی در رستوران که آپشنال می باشد.

 

روز دوم: صرف صبحانه طبق برنامه هتل و آمادگی برای گشت شهری باکو توسط لیدر محلی و فارسی زبان (ساعت گشت قبلا اعلام گردیده که معمولا شروع برنامه بین ساعت 9 تا 10 به وقت محلی می باشد) شامل مکان های تاریخی از جمله آثار ثبت شده در یونسکو مثل: قیز قالاسی، مرکز فرهنگی حیدر علیف، فخری خیابانی (مقبره مشاهیر و بزرگان باکو)، شهیدلر خیابانی (بام باکو و تماشای شهر زیبای باکو) تا ظهر و صرف ناهار در رستوران (در تور زمینی جزء خدمات تور و در تور هوایی با هزینه خود مسافران) و رساندن مسافران به هتل توسط همکاران اولدوز توریسم.

 

بعد از ظهر وقت آزاد مسافران برای استراحت و استفاده از امکانات هتل و زمان غروب قدم زدن در بولوار ساحلی بندر زیبای باکو و یا پیاده روی در خیابان سنگ فرش شده نظامی (تارگوی) و هنگام شب حدود ساعت 7 الی 8 ترانسفر به یکی از رستوران های مشهور این شهر همراه با شام و ترانسفر و موسیقی سنتی آذربایجانی می باشد که حضور در این برنامه شامل هزینه می باشد که در موقع ثبت نام به راهنمای تور اولدوز پرداخت میشود.

 

روز سوم: صرف صبحانه طبق برنامه هتل و در حالت کلی زمان آزاد مسافر می باشد که می تواند با برنامه های مختلف از جمله شرکت در گشتهای آپشنال اولدوز توریسم (گشت های خارج از برنامه تور) زمان تور خود را پر نماید.

 

روز چهارم: صرف صبحانه طبق برنامه هتل و در حالت کلی زمان آزاد مسافران می باشد که می توانند با برنامه مختلف از جمله شرکت در گشتهای آپشنال اولدوز توریسم (گشت های خارج از برنامه تور) زمان تور خود را پر نمایند.

 

روز پنجم: صرف صبحانه طبق برنامه هتل و این روز پایانی تور چهار شب و پنج روز اقامت در هتل می باشد.

پاسپورت با حداقل 6 ماه اعتبار

- شما به فرودگاه حیدر علی اف قدم خواهید گذاشت، فرودگاهی که از نظر خدمات و امکانات در سطح جهانی امتیاز 5 را به خود اختصاص داده است.

. .

- اولین و مهم ترین پروازی که سالهاست به این مقصد پرواز میکند، خط هوایی آزال است که تا تابستان سال 96 به این مقصد پرواز داشت اما برای افزایش تعداد گردشگران و کم کردن هزینه پرواز زیر مجموعه ای تحت عنوان (بوتا) راه اندازی کرد که هزینه آن کمتر و به صرفه تر است. بوتا هر روز ساعت 2:30 بامداد به مقصد باکو پرواز میکند و 23:30 هم برمیگردد، همچنین در روزهای فرد دوبار به باکو پرواز دارد (ساعت 12:30 ظهر و 02:30 بامداد) و برگشت هم به همین منوال در ساعت های 09:30 صبح و 23:30 انجام یشود. لازم بذکر است بلیط های این ایرلاین تنها بصورت سیستمی صادر میشود و چارتر کردن آن امکان پذیر نمیباشد. این خط هوایی دارای 23 کیلوگرم بار خارج از کابین و 10 کیلوگرم بار داخل کابین است.

. .

- دومین خط هوایی ماهان است که در روزهای شنبه، چهارشنبه و جمعه به مقصد باکو پرواز دارد و هم بصورت سیستمی و هم چارتر قابل خریداریست. این پرواز دارای 30 کیلوگرم بار است.(ایرلاین ماهان فعلا بصورت موقت به باکو پرواز ندارد)

- سومین ایرلاین هم ایران ایر است که روزهای دوشنبه و پنجشنبه تهران را به مقصد باکو ترک میکند و قابلیت خرید بصورت سیستمی و چارتر را دارد. این پرواز دارای 30 کیلوگرم بار است.

.

درباره اقامت باکو بیشتر بدانید

اگر مسافر باکو هستید نگران اقامت، مخصوصا کیفیت آن نباشید؛ کیفیت خدمات در باکو بسیار بالاست و به همان اندازه ای که پول پرداخت میکنید، خدمات دریافت میکنید. در باکو میتوانید از هتل 3* تا 5* اقامت داشته باشید برای اطلاع از هتل ها وارد لینک شوید؛ همچنین شرکت اولدوز گشت شرق کار رزرو آپارتمان در باکو را نیز انجام میدهد. این آپارتمان ها در مرکزیت شهر باکو قرار دارند و شما براحتی به همه امکانات دسترسی دارید.

 
گشت های آپشنال شامل:

گشت خرید (مراکز تجاری مدرن و مارک دار داخل شهر یا مراکز عمده فروشی در خارج شهر) خرید سوغاتی هایی مثل: چای، انواع شکلات، انواع مربا و لباس محلی و کلاه های پشمی و انواع صنایع دستی مانند سوغاتی از نمای شهری و نماد باکو و سایر شهرها که همه از محصولات کشور آذربایجان می باشد. .

 

 
سایر گشتهای آپشنال:

1- گشت های موزه گردی و معماری و نمای جالب شهری 2- گشت های تئاتر و سینما و رقص محلی و یا رستوران های سنتی 3- گشت موسیقی محلی و مقامات همراه با خوانندگان معروف 4- گشت های زیارتی و دینی (مساجد و آتشگاه ها) مانند یانار داغ و منطقه مردکان 5- گشت های باستانشناسی و مردم شناسی (منطقه قوبستان) 6- گشت های فستیوال و مناسبت های ویژه عید نوروز در باکو

 

اما کارهایی که قبل از سفر باید انجام دهید

- اولین نکته ای که باید درباره باکو بدانید این است که باکو نیاز به ویزا دارد و برای گرفتن ویزا پاسپورت شما حداقل باید 6 ماه اعتبار داشته باشد.

- ضمنا توجه داشته باشید که برای اخذ ویزا میتوانید علاوه بر مراجعه به آژانس های مسافرتی در تهران، در فرودگاه حیدر علی اف باکو نیز ویزا را به قیمت 26 دلار برای گردشگران ایرانی، 11 دلار برای گردشگران ترکیه ای، کشور ژاپن بصورت رایگان و دیگر کشورها هم با قیمت 20 دلار صادر میشود اما بخاطر معطلی که در فرودگاه دارد ما این روش را به مسافران پیشنهاد نمیکنیم و با تنها 27 دلار ویزا را در اختیار آنها قرار میدهیم.

- خیلی از مسافران از ما میپرسند که دلار همراه خودمان به باکو ببریم و یا منات (واحد پولی آذربایجان)؟ اگر دلار همراه خودتان ببرید مسلما منات بیشتری در باکو تحویل خواهید گرفت، پس دلار بهتر است.

- نکته بعدی در رابطه با بار پرواز آذربایجان است که همواره مسافران میتوانند 10 کیلوگرم بار طبق ابعاد استاندارد جهانی داخل کابین ببرند و 23 کیلوگرم هم خارج از کابین به بار تحویل بدهند.

- در رابطه با بستن چمدان این نکته را مدنظر داشته باشید که اگر قصد این را دارید که فصول پاییز، زمستان و یا بهار به باکو سفر کنید حتما لباس گرم با خودتان ببرید چراکه شهر باکو، شهر بادخیزی است و دمای هوای آنجا 5 الی 6 درجه از تهران سردتر است.

- در رابطه با عوارض خروجی هم که طبق قوانین بر عهده مسافر میباشد.