چشمه داشلی بولاغ مغان
نوامبر 11, 2017
روستای تولون مغان
نوامبر 27, 2017
چشمه داشلی بولاغ مغان
نوامبر 11, 2017
روستای تولون مغان
نوامبر 27, 2017

فرماندار بیله سووار مغان اعلام کرد: فعالیت گمرک مرزی بیله سوار مغان شبانه روزی خواهد بود.

ورودی گمرک بیله سوار مغان

به گزارش اولدوز توریسم، آقای حسن قبادی فرماندار بیله سوار مغان اعلام کرد: طرح بیست و چهار ساعته شدن بر اساس مکاتبات و علاقمندی جمهوری آذربایجان و هماهنگی های صورت گرفته طرفین (جمهوری اسلامی ایران و جمهوری آذربایجان) گمرک مرزی از اوایل سال ۹۷ اجرا می شود.

 

شبانه روزی کردن گمرک بیله سوار مغان

وی افزود: در صورت شبانه روزی کردن فعالیت گمرک بیله سوار باید امکانات و تجهیزات مورد نیاز از سوی دستگاه های مرتبط پیش بینی شود تا امکان رونق همه جانبه در این بخش ارتباطی فراهم شود.

 

مجهز کردن گمرک بیله سوار به دستگاه ایکس ری

قبادی اظهار کرد: در راستای مجهز کردن گمرک بیله سوار به دستگاه ایکس ری یک دستگاه ایکس ری مسافری به مبلغ سه میلیارد ریال خریداری و این هفته نصب می شود و ایکس ری کامیونی نیز تا پایان امسال در گمرک بیله سوار نصب خواهد شد.
همچنین وی گفت: با همکاری گمرک ایران رویه واردات برای گمرک بیله سوار مغان فراهم شده و شرکت های فعال در حوزه صادرات و واردات در گمرک بیله سوار مغان ساماندهی می شوند.

 

گمرک بیله سوار مغان دروازه ورود به اروپاست

فرماندار بیله سوار با اشاره به اینکه گمرک بیله سوار مغان دروازه ورود به اروپاست و باید از نظر تجهیزات فنی و کارآمدی خدمات بیشتر مورد توجه قرار گیرد اظهار کرد: متاسفانه در ۱۰ سال گذشته امکانات زیرساختی برای توسعه بیله سوار نه تنها فراهم نشده بلکه به فراموشی سپرده شده است. بیله سوار مغان به عنوان دروازه منطقه مغان در شمال استان اردبیل و و در نوار مرزی جمهوری آذربایجان قرار دارد. روزانه حدود سه هزار مسافر از طریق گمرک مرزی بیله سوار بین دو کشور ایران و جمهوری آذربایجان تردد می کنند.

 

شرکت اولدوز گشت به عنوان متولی و کارگزار تورهای آذربایجان و منطقه مغان آماده همکاری با موسسات و مراکز ارائه کننده خدمات توریستی و بازرگانی در شهر مرزی بیله سوار مغان می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید